Skomentuj sytuację Pana Knurowskiego AntySpam - ochrona antyspamowa

kliknij tutaj, żeby dodać wpis

17.11.2014 - 20:47 - Hugo

Panie Włodzimierzu już po wyborach niestety wójtem pan nie będzie.Mam szacunek do pana przynajmniej pan spróbował , nie wyszło chyba zaskoczenia żadnego.Natomiast dziwię się że pan z takim bagażem doświadczeń daje się manipulować jakiemuś "redaktorowi" z bożej łaski? i Wy będziecie zbawiać gminę i mieszkańców z 4% poparciem? śmiech.Kręcenie amatorskich filmów chyba wyszło z mody.Czy na starość nie czas pogodzić się np.z sąsiadami i dać sobie spokój z tymi ceregielami , czy nie żal panu dzieci które się za pana wstydzą, czy nie pora z Iwkowej robić ciągle pośmiewisko przecież pan się tu urodził i wychował.Niech pan przynajmniej spokojnie i w ciszy się tu zestarzeje i będzie pociechą dla dzieci i wnuków.Czy nie pora odizolować się od tych co pana popychają w wir medialnej głupoty i robią z pana błazna, niech sami bez pańskiej tarczy coś pokażą a może odwagi im brak?

31.10.2014 - 19:55 - mietek

panie mareczku filmy z knurowskim swiezutkie bez kul jak sobie chodzi kolo domu to ja mam a pozatym to skad sie pan urwal ; jak most po kturym knurowski jezdzi codziennie sasiedzi naprawiali to gdzie pan byl ! czemu pan nie krecil szanownego pana k jak robil wojne i stawial przeszkody ; gdzie pan byl? teraz bidula sie zainteresowal mostem w nagozu ? smieszne ja wam proponuje panstwo jak tak wam go zal to sobie go wezcie dowiecie sie wtedy kto to jest albo co to jest! taki bidula cale zycie pomuzcie mu inam i go zabiezcie . pa pa

16.09.2014 - 19:47 - daeks

pan Knurowski jeszcze duzo dobrego zrobi dla Iwkowej a ludzie w Iwkowej sa niesamowicie mili i wspaniali

04.09.2014 - 15:33 - Michał

Znakomita strona. [link]

e-mail        WWW

26.08.2014 - 1:27 - Marek Kulczycki

@Hugo

Pan pewnie dobrze wie, że nie dlatego Knurowski się nie dorobił, że poświęcał czas audycjom w RM, tylko dlatego, że tępiąc korupcję i nieuczciwość narobił sobie wrogów. Jestem pewien, że nie ma na świecie wielu ludzi równie pracowitych i dzielnych, jak pan Włodzimierz.
Pracując przez całe lata ponad ludzkie siły stracił zdrowie, a i tak ciągle myśli więcej o dobru współnym, niż o własnym dobrobycie.

My nie narzekamy na Polskę, tylko chcemy aby była wolna od rządzenia przez sprzedajne miernoty, 'ludzi tutejszych', którzy się wcale z Polską nie identyfikują ani nie pragną jej wielkości: zdeprawowanych przez komunizm, nauczonych etyki plemiennej i egoizmu, wartości obcych cywilizacji łacińskiej.
Jeśli nasza amatorska publicystyka przynosi komuś wstyd, to tylko niekompetentnym, pchającym się do samorządu i polityki watażkom,
a nie mieszkańcom Iwkowej, którzy są wspaniałymi ludźmi i dobrymi Polakami.

e-mail        WWW

19.08.2014 - 12:42 - hugo

Nie robię tego dla pieniędzy bo mam swoje zapracowałem swoimi rękami nie jak p.Knurowski marnuje czas na protest czy audycje w Toruniu i opowiada że uratuje Polskę.Przecież sam był kiedyś radnym gminy to czemu nic nie robił i to za socjalizmu , bał się? teraz można oczerniać państwo?Dlaczego pan i temu podobni nie wyjedziecie z tego waszym zdaniem niedobrego kraju gdzieś co dają wszystko za darmo i jeszcze można narzekać? "Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz" najlepiej jak ktoś pościeli bo można jeszcze biadolić.Wstyd przynosicie pobożni rodacy wstyd przynosicie mieszkańcom Iwkowej.Może w końcu za robotę się weźmiecie zamiast ciągle jęczeć i wyszukiwać kto kłamie a kto wam jest przychylny.Chociaż lata świetności p.Knurowski ma za sobą to może we dwójkę do psychiatry będzie raźniej.

17.08.2014 - 19:18 - Marek Kulczycki

Co skłania takich ludzi, jak osobnik podpisujący się Hugo, do wypisywania tutaj kłamstw? Czy robią to za pieniądze, czy z nienawiści?
Przecież chyba nie z zawiści, bo czego tu zazdrościć?

Pan Knurowski nie udawał, że potrzebował kul do chodzenia.
Przeszedł niedawno operację alloplastyki (wstawienia protezy) stawu biodrowego, a niestety - zamiast dbać o swój powrót do zrowia jeździł protestować w sprawie suwerenności polskiego rolnictwa od niszczących wpływów unijnego socjalizmu i przypłacił to dalszym pogorszeniem stanu zdrowia: został przewrócony i ma obecnie wieloodłamowe złamanie kręgu L2 w kręgosłupie. Pomocy żadnej od państwa nie otrzymuje ani o nia nie prosi. Ma tylko rentę poniżej 200 PLN/mies.

Jestem współautorem filmów o których pisze Hugo. Przedstawiają one rzeczywistość i opinie mieszkańców (film o moście) oraz samego Knurowskiego (ośrodek zdrowia). Można się z tymi opiniami nie zgadzać, można napisać swoje, krytyczne komentarze, ale wypisywanie kłamstw o panu Włodzimierzu świadczy raczej o tym, że ma on rację, tylko nadepnął na odcisk osób odpowiedzialnych za przedstawiony tam stan rzeczy.

Każdy może sam wyrobić sobie zdanie: YouTube, kanał "Legion Piorunujący". Filmy "Prosto z mostu (w Iwkowej)" i "Umierający ośrodek zdrowia".

e-mail        WWW

17.08.2014 - 17:27 - hugo

Oglądając ostatnie filmiki na YuTube w reżyserii p.Włodzimierza dochodzę do wniosku że psychiatra już nie pomoże.Chodzi bidula o kulach , których używa w celu zrobienia wrażenia osoby ogólnie pokrzywdzonej przez los, i filmuje jakieś rozwalone mosty i stare ośrodki zdrowia .Wspaniała reklama Iwkowej, dziękujemy.Może panie Włodku pokazał by pan jak pan zrujnował gospodarstwo w Porębie?może pokazałby pan swoje podwórko? Może pokaże pan jak bez kul można chodzić normalnie co pan poza kamerą czyni.Zabrakło pieniążków w opiece społecznej?Jak długo osoby płacące podatki będą w tym kraju utrzymywać takich cwaniaczków?Może jakaś ogólnonarodowa zżuta na stare długi jego mościa?

13.06.2014 - 19:07 - Olbrzym

Widzisz Nikolciu, Dobra, chociaż Prymitywna Kobieto...Jeśli chcesz coś oznajmić światu, to wal prawdę prosto w oczy.A Ty udajesz, żeś z magla jest, tego dawnego, gdzie hulały plotki.Wezwałem Cie, żebyś nie komentowała, tylko podała fakty, jeśli jakieś znasz.A Ty walisz na odlew. Jesteś jak ta hołota z PO

09.06.2014 - 20:19 - nicolas

niemądry człowieku! skoro uważasz, że plotki to po co chcesz o nich wiedzieć?! pomodliłbyś się lepiej za Pana Knurowskiego bo na zdrowiu upada a nie plotkami z magla się interesujesz! Zmieniam zdanie, masz mniej rozumu i kultury osobistej niż człowiek o którym rozmawiamy.

Panie Knurowski, miałam okazje dzisiaj Pana ujrzeć. Choć swoje zdanie mam, to życzę siły i powrotu do zdrowia. Zdrowie najważniejsze!

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] ... [98]


 

 

Archiwum: [1]

admin login