Skomentuj sytuację Pana Knurowskiego AntySpam - ochrona antyspamowa

kliknij tutaj, żeby dodać wpis

06.06.2014 - 10:53 - Olbrzym

Głupia kobieto!Ja wiem, że masz mały rozumek, ale i tak trzeba go użyć żeby pojąc cokolwiek.Dokuczył ci Knurowski, nie lubisz goi?Napisz o konkertacz, a nie o tym co słyszalas w maglu.

04.06.2014 - 19:57 - nicolas

Ja nie obrażam Ciebie więc nie życzę sobie żebyś Ty obrażał mnie. Skomentowałam a Ty zacząłeś dyskusje, nie do końca rozumiem po co. Brakuje Ci sprzeczek? To stań przed lustrem i sobie podyskutuj. Wolny kraj, mówię co chcę a Tobie nic do tego. Dotarło? Super.

04.06.2014 - 18:45 - Olbrzym

"Nie mam zamiaru brać udziału w tych waszych przepychankach".Gdzie widzisz " przepychanki" w których nie masz zamiaru brać udziału, dobra , choć głupia kobieto? Skoro nie masz zamiaru, to zamilcz, albo jednak powiedz coś, o czym być może wiesz.Chyba, ze jesteś plotkarką z magla.

03.06.2014 - 22:10 - nicolas

nigdzie na tej stronie nie widzę hasła "dołącz do dyskusji na temat sytuacji Pana Knurowskiego" więc nie widzę powodu Twojego oburzenia. chcesz dyskutować? dyskutuj. ja skomentowałam :)

31.05.2014 - 10:21 - Olbrzym

"nic nie jest bez przyczyny"...Absolutna racja!Także Twoje pisanie nie jest bez przyczyny, choć ja jej się mogę raczej domyślać. Kiedy pytam o szczegóły, jakieś faktr-uciekasz od dyskusji i mówisz "do widzenia". To trzeba było w ogóle nie zabierać tu głosu, jak się nie ma nic do powiedzenia, a nie jedynie szczuć i judzić...

28.05.2014 - 21:15 - nicolas

Konkrety? Po co? Nie mam zamiaru brać udziału w tych Waszych przepychankach. Mam swoje zdanie, które wyraziłam ale to co wiem i widzę zostawię dla siebie. Jestem między ludźmi u których Pan Knurowski bywa, wiele słyszałam, wiele wiem ale to już moja sprawa. Wiedz jednak, że nie należę do osób, które użalają się nad Panem Knurowskim i mu współczują. Mam swoje powody a Tobie Olbrzymie przypomnę, że we wszystkim co ludzie mówią jest jakaś część prawdy. Nic nie jest bez przyczyny. A odnosząc się do dawnych komentarzy, że Iwkowianie chcą się pozbyć "problemu" jest dla mnie niedorzeczne. No bo żeby w całej Iwkowej a nawet sąsiedzkich wsiach nie znalazł się ktoś chętny do pomocy to trochę dziwne, nie sądzisz? do widzenia.

27.05.2014 - 6:09 - Olbrzym

Znajomo Knurowskich!To taka z ciebie zacietrzewiona katoliczka, że belkę w oku bliżniego widzisz, a źdźbla u siebie nie?Powinnaś wiedzieć, że jak się baby nie bije to jej wątroba gnije.Bił cie Knurowski?
Szkoda...

21.05.2014 - 22:12 - do znajoma

wez Ty sie zajmij swoimi sprawami

16.05.2014 - 20:04 - znajoma knurowskich

Wracając do dawnych wpisów moich. Widzę ze Knurowski ma swoich oddanych fanów którzy niczym fani Dawida Kwiatkowskiego nie pozwolą wyrazić swojego punktu odniesienia do sprawy. Każdy ma swoje zdanie i ja jego bronić bede. Nie zazdroszczę samochodu ani żadnej złotówki ani Kamilowi ani reszcie rodzeństwa. Poprostu wiem ze wspomagają ojca i to nie malo, ale kreować się na biedaka w dalszym ciągu można. Tak najlepiej wyciągnąć od Państwa jak najwięcej bo mu się należy bo on biedny. A pamiętam czasy jak Karolina sama mówiła jak jest w domu jak jej wstyd za ojca. Teraz jak jest poddana pod opinie publiczna cala rodzina to najlepiej udawać biednego schorowanego Pana. A prawda jest taka ze wychodzi ale dziad i dziadostwo wielki katolik wypowiada się w radio Maryja zdrowasci na pokaz klepie a nie pamięta jak baby swoje bil. Tak tak a Wy go broncie bo to taki biedny pan. Nie od dziś wiadomo jak telewizja manipuluje faktami wygodnie bylo zrobić biednego niż opisać prawdę. Oj mali wyznawcy Knurowskich opamiętajcie się A ty Karolinko pocwicz troszkę pool dance bo narazie marnie ci to wychodzi. Sponsora też sztuka jest znajsc tego też tatuś nauczył?

12.05.2014 - 22:15 - Olbrzym

Tak ogólnie to można napisać o każdym i o wszystkim.Może jakieś konkrety, nicolasie?

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] ... [98]


 

 

Archiwum: [1]

admin login