Skomentuj sytuację Pana Knurowskiego AntySpam - ochrona antyspamowa

kliknij tutaj, żeby dodać wpis

28.04.2014 - 23:50 - nicolas

niestety naiwność ludzka nie zna granic. przeglądałam wpisy i nie mogę uwierzyć, że ludzie jeszcze dają wiarę w te wieloletnie bzdety! z całego serca życzę szczęścia - już dorosłym - dzieciom, którym udało się uciec i znaleźć normalne życie :) :*

19.04.2014 - 17:56 - WŁODZIMIERZ KNUROWSKI

Z Okazji Świąt Wielkanocnych Najserdeczniejsze Życzenia , 
Zdrowych, Radosnych I Spokojnych
Świąt Wielkiej Nocy,
Smacznego Jajka I Mokrego Dyngusa
A Tagrze Odpoczynku W Rodzinnym Gronie Zyczy Wszystkim Rodzinom Polskim
Włodzimierz Knurowski Wraz Z Rodziną.

19.04.2014 - 16:19 - Olbrzym

Panu Knurowskiemu i jego bliskim- serdeczności z okazji
Świąt Wielkanocnych

14.04.2014 - 9:11 - kysyprzemysl

Nie wiem co się dzieje,
- może tu są czarodzieje.
Kilkakrotnie wpis dawałem,
- i go wcale nie ujrzałem.
Albo działa tu cenzura,
- albo ze wsi , , Baba" która.
autor: , , KYSY" zwany także, , Trybun Ludowy"
kysyprzemysl@gmail.com
tel:781-096-772

e-mail

25.02.2014 - 15:58 - Olbrzym

JA, ja jestem tym, który naprawi przyszłośc.

25.02.2014 - 9:00 - Partyzant Obiektywizmu

Piszesz: "dzieje ludzkości są takie, że nikt ich nie potrafi przewidzieć". W detalach nie, bo przyszłość nie jest gotowa i przypadkowość odgrywa dużą rolę. Natomiast można prognozować w oparciu o rozsądne założenia i to należy robić. Ponieważ jedynym funkcjonującym prawem naturalnym jest prawo siły, jest szansa na poprawę, bo uciemiężona większość jest realnie silniejsza niż zniewalająca obecna władza. Potrzeba uczciwych i rozsądnych przywódców, a nie takich jak Wałęsa, czy wielce skrzywdzona Tymoszenko. Nie potrafię wskazać na świecie na jedną osobę, która miałaby polityczne znaczenie i była rozsądna w sensie ekonomiczno-gospodarczym.

25.02.2014 - 8:51 - Partyzant Obiektywizmu

"mówiłem, że Janukowicz przepadnie" Wierzysz naprawdę, że jemu się stała krzywda? Wierzysz że to przejaw sprawiedliwości? Ze Ci co dziś klaszcza w parlamencie Ukrainy i Ci co bezprawnie usunęli wybranego demokratycznie prezydenta i wywłaszczyli go robioną specjalnie pod niego na kolanie ustawą są mniej winni? Co z tego że Knurowski może zawojować polskim Majdanem, jeżeli ten Majdan jest tylko prekursorem następnego koniecznego Majdanu, a wszystko razem przejawem manifestacji chaosu. Prorokując sukces Knurowskiego odwołujesz się to zaimplementowanego w reczywistości chaosu, a nie do sprawiedliwości dziejowej, której zresztą nie ma. Wałęsa już nam zafundował sprawiedliwość w intencjach bezpieki PRL, analogocznie jest na Ukrainie i prawdopodobnie analogicznie będzie niedługo w Polsce, jak już nie będzie jej można bardzie zadłużać. Rzeczywistość jest skomplikowana, a niestety wszelka wiara (w opatrzność, sprawiedliwość itp) jest główną przeszkodą na drodze jej poznania.

24.02.2014 - 16:02 - Olbrzym

do "ukrainy":
Być może będziecie się śmiać, bo nie rozumiecie biegu dziejów.Ale przyjdzie czas dla takich jak Knurowski.Kiedyś śmiali się ze mnie, gdy mówiłem, że Janukowycz przepadnie.I przepadł.Nie jestem wróżem, ale dzieje ludzkości są takie, że nikt ich nie potrafi przewidzieć Dziś Knurowski jest nikim, jutro może zawojować polskim Majdanem. Pamietajcie o tym...

23.02.2014 - 21:50 - ukraina

co tam u Pana Knurowskiego jak tam jego sprawy ? 

23.02.2014 - 21:23 - Partyzant Obiektywizmu

Zły nie znaczy wcale bezduszny. Zły to ocena tego co uważamy za niekorzystne. Dla nas skorumpowany urzędnik jest zły, ale dla beneficjenta korupcji i dla niego samego jest dobry.
Bezduszny może być zarówno zły jak i dobry. Bezduszność nie jest oceną jakości, ale jest sposobem podemowania decyzji z wyłączeniem emocji. Skoro prawo jest dobre, to uczciwy bezduszny urzędnik zastosuje je dobrze, natomiast ten uczuciowy może kręcić. Istnieje oczywiście możliwość podejmowania w sposób bezduszny złych społecznie decyzji, ale wtedy jest to czyste wyrachowanie. To tak jakby Computer zaprogramować do podejmowania fałszywych decyzji, sprzecznych z deklarowanymi w systemie operacyjnym celami. Rozumując dalej w ten sposób, bezduszność będzie zawsze korzystniejsza. Jeżeli mamy bezduszną złą decyzję, to kolejny bezduszny urzędnik od razu ją wychwyci, jeżeli jest uczciwy, ale ten uczuciowy już niekoniecznie. Jak widać problem sprowadza się do braku uczciwości, a uczuciowość czyli "duchowość" ułatwia odstępstwa od uczciwości. Powiesz, że jest odwrotnie dzięki wyrzutom sumienia, ale to są pozory. Wyrzuty sumienia są przejawem podświadomej kalkulacji mózgu i jeżeli ktoś na nie cierpi, to z powodu schizophrenii, czyli różnicy w ocenie tego samego przez różne partie mózgu. Wbrew pozorom nie ma jakiejkolwiek gwarancji, że kontrola sumienia sterowana starszymi filogenetycznie partiami mózgu prowadzi do sprawiedliwych społecznie rozwiązań. Sumienie urzędnika nam szkodzi! Klanowość, plemienność, wierność własnemu środowisku są często tymi wartościami, które są cenniejsze dla uczuciowego urzędnika, niż sprawiedliwość, uczciwość lub praworządność. Dzieje się tak, ponieważ od zawsze ludzie organizowali się przeciw innym. Przeciw drapieżnikom, ofiarom i wrogom. Ten mechanizm powoduje, że dla urzędnika drugi urzędnik jest współplemieńcem, a petent jest ofiarą z której żyje urzędnik, albo wręcz wrogiem chcącym ograniczyć samowolę. W ilu przypadkach petent stoi po tej samej stronie barykady co urzędnik? To państwo i jego korzyści są racją stanu dla urzędnika, a nie potrzeby petenta, które zostały mu w 99% narzucone prawem.

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] ... [98]


 

 

Archiwum: [1]

admin login