Skomentuj sytuację Pana Knurowskiego AntySpam - ochrona antyspamowa

kliknij tutaj, żeby dodać wpis

15.12.2013 - 23:03 - Olbrzym

Tak a propos:wymarli wszyscy na tym portalu( wolę polskie określenie:drzwi), czy nikt nie ma swojego zdania? A co na to ten pajac, który P. Knurowskiego odsądzał od czci i wiary? Co on na to, że sąd okręgowy w Tarnowie zamienił P.Knurowskiemu karę z 200 złotych ( z zamianą na kilka dni więzienia) na naganę?
Sąd w Brzesku który kazał P.Knurowskiemu iść do więzienia nadaje się do wymiany. Może nie cały, ale na pewno ten sędzia, który człowiekowi niepełnosprawnemu kazał, w majestacie prawa, iść do więzienia na kilka dni, bo nie miał Knurowski ani możliwości zapłacenia kary, ani wykonania pracy "społeczno-użytecznej", którą mu sąd w Brzesku, wyjątkowo głupio, zasądził.. Tego nie można zostawić, nie wolno myśleć, że sąd jest niezwisły, więc nieomylny i podlega tylko samemu sobie. Chcę poznać nazwisko tego, kto Knurowskiego skazał na 200 złotych za szkody jakie miał zrobić jego koń na polu sąsiada- na kilka dni więzienia. Opublikuję to we wszystkich możliwych gazetach w Polsce.
Zygmunt Szych

14.12.2013 - 19:16 - Olbrzym

Niestety, daleko nam jeszcze do zorganizowania się w prawdziwie obywatelskie społeczeństwo.Ono niby jest, ale gdzieś na centralnych szczeblach, kiedy trzeba jakiś marsz zorganizowany, który odbije się echem, a czkawką wśród rządzących.Rozmawiałem z P.Knurowskim tuż po incydencie jaki wydarzył się kilka dni temu w tarnowskim sądzie.Młody chłopak, podejrzany o krótkie przywłaszczenie samochodu, podpalił się tam nagle na oczach sądu i publiczności.P.Knurowski skomentował to tak, że są to akty desperacji i rozpaczy, ale nie można iść tą drogą w protestach, bo to droga do czyjejś osobistej tragedii, nic więcej.Ale to nie pierwszy już taki akt protestu.Gdybyśmy mieli rządzących, którym zależy prawdziwie na narodzie, to by się mocno zastanowili nad takimi przypadkami.Tusk woli pograć w piłkę... tragedii.W zupełności podzielam jego zdanie.P.Knurowski ponownie wybiera się do Warszawy na swój indywidualny protest przed siedzibą Prokuratora Generalnego.Jako ciekawostę podam jeszcze, ze sąd w Tarnowie, który sądził go odwoławczo w sprawie szkody (wartości 200 zł) jakie jego koń poczynił w uprawie sąsiada- udzielił mu jedynie kary nagany, a nie pieniężnej , jak wcześniej. A przewodniczącą składy była...żona P. Seremeta , prokuratora generalnego!

23.11.2013 - 11:09 - Partyzant Obiektywizmu

Olbrzymie ja zauważyłem Twoje poparcie dla idei manifestacji, ale szkoda że nie ma zainteresowania u innych osób. Los Pana Knurowskiego został przypieczętowany postawą sądów w tym państwie bezprawia. Dla polskiego sądu absurdem jest rzetelne stosowania obowiązującego prawa, a ustawowa ochrona funkcjonariusza publicznego obejmuje jego ochronę przed odpowiedzialnością karną, co dla tego sądu już nie jest absurdem. Prokuratura to tylko psy na uwięzi władzy sądowniczej, a policja to te najbardziej ubezwłasnowolnione psy na uwięzi prokuratury. Jak się nad tym państwem zastanowić, to jedyna realna i ostateczna władza leży w rękach sądu, zaczynając od Trybunału Konstytucyjnego. W tych kręgach trzeba szukać winnych. Rząd to jakieś pionki suwane według ustalonych reguł, obcy kapitał w ogóle wladzy nie ma. Obcy kapitał, jak i własny kapital krajowy, to tylko dojna krowa, której opłaca się dawać mleko za ochłapy, które dostaje z pańskiego stołu za możliwości uczestnictwa w skorumpowanym świecie złożonych relacji międzyludzkich, kosztem najniższych warstw, czyli zwykłych obywateli. W normalnym państwie zsady ustala ustawodawca, a w Polsce to sąd ustała co miał na myśli ustawodawca i to sąd ustala wszystkie zasady! Prawo nie jest ani precedensowe, ani kodeksowe, tylko raz tak raz tak, co ułatwia wszelkie nadużycia i zastępowanie prawa wybranymi stanowiskami z tzw. "literatury przedmiotu". Pozdrawiam

22.11.2013 - 11:41 - Partyzant Obiektywizmu

Szkoda, że nie ma na razie chętnych, bo powody do prostestu są. Winni są sędziowie, którzy sami przekręcają i tolerują przekręcanie znaczenia fundamentalnego prawa.
W Polsce podważono skutecznie wszystkie sankcje karne dla funkcjonariuszy publicznych za nielegalne działanie, o czym ludzie nie wiedzą. Wystarczy tylko rzekomo legalnie nie wszczynać postępowania karnego, aby jakikolwiek czyn występny nie mógł być w ogóle zbadany i oceniony!
Dowód: Przepis prawa z artykułu 231§1 kodeksu karnego: Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
Obowiązująca w Polsce zamiast prawa swobodna twórczość Sądu Apelacyjnego w Białymstoku na ten sam temat: „Wszak wiele z wadliwych decyzji administracyjnych czy orzeczeń sądowych jest działaniem funkcjonariusza – jak to określa ustawa- z rażącym naruszeniem prawa, czy też wręcz bez podstawy prawnej (por. art. 439 KPK, art. 156 § 1 KPA). Rezultatem takich orzeczeń najczęściej jest działanie na szkodę interesu publicznego bądź prywatnego, jednak absurdem byłoby twierdzenie, iż wydanie takiego orzeczenia w każdej sytuacji znajdować powinno przełożenie we wszczętym postępowaniu karnym”.

13.11.2013 - 18:10 - Olbrzym

Jestem za.Kto jeszcze?

12.11.2013 - 10:19 - Partyzant Obiektywizmu

A może ktoś z czytających tę stronę napisze podając własny email, czy mógłby wesprzeć własną obecnością przyszły protest Pana Knurowskiego przed Prokuraturą Generalną w Warszawie? Jakby tak się zebrało chociaż 10 osób to może by ktoś to zauważył? Jestem w stanie przygotować matetriały propagandowe wskazujące, że prokuratura jest instytucją występną, co czyni ze sprawy Pana Knurowskiego sprawę wszystkich uczciwych Polaków.

10.11.2013 - 20:57 - Olbrzym

To oczywiste, że był to skrót myślowy, taki zabieg frazeologiczny, kiedy pisałem, że z powodu jednego palanta nie chciałbym tam mieszkać.

10.11.2013 - 16:23 - Partyzant Obiektywizmu

Tak, to oczywiste co piszesz teraz. Mnie zastanawia tylko ta ilość szubrawców i łajdaków w narodzie i zastanawia mnie czemu się ich nie odsiewa. Pozwala się im żerować na zdrowszej etycznie reszcie, mimo że z prawa wynika ich konieczna izolacja i ochrona przed nimi. Piszesz że odnosisz się do jednego przypadku i z jego powodu wśród Iwkowian nie chciałbyś mieszkać. Chyba trochę przesadziłeś pod wpływem emocji? Poza tym wracając do tego przypadku, czy ktoś kto pomawia i głupoty wypisuje jest od razu szubrawcem i łajdakiem? Może olszczyn ma takie idiotyczne przekonania? Mamy w końcu demokrację, przecież tu głupota cieszy się pełnią praw obywatelskich.

10.11.2013 - 10:47 - Olbrzym

To oczywista oczywistość, ze w niemal 40 milionowym narodzie znajdą się i szuje, i oportuniści, kłamcy itp.- ale to powód żeby tu nie mieszkać! Poza tym jak odnosiłem się tu do jednego konkretnego przypadku człowieka, który w łajdacki sposób cieszy się z cudzego nieszczęścia.I tyle...

06.11.2013 - 10:43 - Partyzant Obiektywizmu

Piszesz że"z powodu tylko tego jednego ja nie chciałbym tam mieszkać". Czemu sprawia ci wobec tego przyjemność mieszkanie w Polsce, skoro z pewnością kilkadziesiąt procent, być może nawet około 50% narodu w jakimś stopniu to oportuniści, konformiści, hipokryci, histerycy, oszuści, kłamcy i okazjonalni złodzieje? Piszesz, że szkodzenie ludziom nie jest sprawą boską, podczas gdy Bóg sam o sobie mówi że jest Bogiem zazdrosnym i mściwym, który karze również za cudze grzechy do któregoś tam pokolenia. Jeżeli Jezus mówi o Iskariocie, dzięki któremu przecież zrealizował się boski plan zbawienia i którego sam Jezus po zatwierdzeniu przez ojca wybrał do grona apostołów, że lepiej byłoby dla Judy żeby się w ogóle nie narodził, to o czym to świadczy? O miłosierdziu? Te dzieci niewinne zgładzone w czasie potopu lub opanowywania Kannanu z pewnością również świadczą o odmiennym postępowaniu Boga od tego jakie prezentuje olszczyn. A może to tylko ludzie stworzyli Boga na własne podobieństwo? Pozdrawiam

[1] ... [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] ... [98]


 

 

Archiwum: [1]

admin login